Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 120
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
FAQ
Головна » FAQ [ Додати питання ]

Загальне по сайту [3]
Питання про використання ресурсів сайту - пошук, серфінг, спілкування тощо
По фондам бібліотеки [0]
Питання, які стосуються бібліотечних фондів - наявність літератури, її рух, правила користування тощо
Інше, Різне [0]
Питання, які не підлягають попереднім категоріям

Ми пропонуємо вам ознайомитись з Правилами користування сайтом, тому що впевнені, що Вам важливо знати й розуміти свої права і обов’язки та права, які маємо ми, запроваджуючи даний сайт.

Правила сайту "Мукачівська ЦРБ"

Дані Правила користування Інтернет-сайтом http://mklibrary.ucoz.org/ (надалі відповідно «Правила» та «Сайт») укладаються між Вами (надалі «Користувач») та адміністрацією сайту Мукачівської ЦРБ (надалі «Адміністрація») і регулюють усі способи використання Сайту, який є власністю та управляється Адміністрацією, усі види послуг, що надає Адміністрація завдяки Сайту та усієї інформації, яка доступна на Сайті.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Використання Сайту дозволено тільки особі (далі "Користувач"), що прийняла усі умови даних Правил, «Угоду про конфіденційність», яка розміщена за адресою http://mklibrary.ucoz.org/faq/1-1#6 й інші правила, передбачені на Сайті.

1.2. Користувач зобов'язаний уважно ознайомитися з Правилами перед використанням Сайту. Використовуючи будь-яку частину Сайту, Користувач автоматично надає свою згоду бути зв'язаним умовами даних Правил з Адміністрацією. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами Правил (повністю або частково), то Вам не надається статус і права Користувача і Вам забороняється використовувати Сайт, включаючи, але не обмежуючись, будь-яку інформацію, розміщену на Сайті та будь-які послуги, що надаються у рамках Сайту.

1.3. Умови Правил поширюються на всіх користувачів Сайту - як на користувачів, що не мають облікового запису на Сайті (незареєстрований користувач) так і на користувачів, що мають будь-який обліковий запис, будь-якого з доступних видів. Під обліковим записом розуміється сукупність інформації про користувача й даних авторизації (логін, пароль).

1.4. Користувач не має права використовувати Сайт і не може прийняти умови Правил, якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати такі угоди.

1.5. Якщо закон країни мешкання або перебування Користувача забороняє використовувати Сайт з будь-яких причин, Користувач  повинен утриматися від  використання Сайту, а якщо продовжує користуватися Сайтом, то робить це на власний ризик та під власну відповідальність. При цьому усі умови даних Правил залишаються в силі.

1.6. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на Сайті, може не збігатися з думками і позиціями Адміністрації.

2. ПРАВА, ОБОВ'ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. Повний доступ до Сайту, розміщення інформації, ознайомлення з більш повною інформацією про інших користувачів, відправлення повідомлень, можливі тільки для зареєстрованого Користувача (що створив обліковий запис). 

2.2. При здійсненні реєстрації Користувач зобов’язаний вказувати та розміщувати достовірні особисті дані, включаючи імена та фотографії.

2.3. Користувач має право розміщувати на Сайті контент відповідно до умов даних Правил та «Угоди про конфіденційність».

2.4. Користувач зобов’язується використовувати Сайт лише в цілях, що не суперечать угодам між Користувачем та Адміністрацією, чинному законодавству України та принципам розумності і моралі.

2.5. Якщо Користувач вважає, що на Сайті присутня інформація, що порушує його права, Користувач зобов'язаний повідомити про це Адміністрацію, шляхом відправлення відповідного повідомлення на електронну адресу chytach@mukachivbiblioteka.mail.ua, й надати їй інформацію, яка підтверджує дане порушення прав. У випадку, якщо Користувач надасть неправдиву інформацію про порушення його прав, він несе повну відповідальність за заподіяний збиток (включаючи витрати, мита й оплату адвокатських послуг).

2.6. Користувачеві заборонено:

 • використовувати Сайт для досягнення незаконних або заборонених даними Правилами цілей;
 • сприяти або розпалювати релігійні, расові або міжнаціональні ворожнечі;
 • розміщувати на Сайті заклики до насильницької зміни конституційного ладу або захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних та державного кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, заклики до здійснення погромів, підпалів, знищення майна, захоплення споруд, насильницького висилення громадян, заклики до здійснення агресії; 
 • вчиняти дії, що порушують права і свободу, честь і гідність будь-якої особи;
 • ображати будь-кого;
 • використовувати нецензурні вираження, навіть якщо вони маскуються іншими символами (наприклад зірочками);
 • зловживати своїми правами, загрожувати будь-кому або залякувати будь-кого;
 • створювати та/або поширювати небажану електронну пошту (Спам) між іншими Користувачами або третіми особами;
 • виходити за рамки заздалегідь встановленої теми спілкування (Оффтоп);
 • зловживати розміщенням інформації, що не несе смислового навантаження (Флуд);
 • провокувати, починати й/або підтримувати словесну війну, що не має відношення до первинної причини суперечки (Флейм);
 • створювати декілька облікових записів на Сайті, якщо фактично вони належать одній і тій самій особі;
 • вчиняти дії, спрямовані на введення інших користувачів в оману;
 • надавати в користування свій обліковий запис та/або логін і пароль від свого облікового запису третім особам;
 • реєструвати обліковий запис від імені або замість іншої особи. При цьому, дозволена реєстрація від імені й за дорученням іншої фізичної або юридичної особи за умови одержання необхідних повноважень у порядку й формі, передбачених законодавством України;розміщувати інформацію (включаючи будь-які матеріали), що порушує авторські права, права на знаки для товарів і послуг, права промислової власності та/або права на інші об'єкти інтелектуальної власності, що належать Адміністрації та/або третім особам;
 • розміщувати інформацію, що порушує права й законні інтереси третіх осіб (у тому числі, розміщення фотографій і відео роликів, основним об'єктом яких є людина, якщо ця людина не давала згоди на розміщення на Сайті фотографії або відео з її участю);
 • розміщувати матеріали рекламного, еротичного, порнографічного або образливого характеру;
 • використовувати будь-які комп'ютерні програми для автоматизованого збору інформації на Сайті;
 • здійснювати незаконний збір, систематизацію, зберігання або поширення персональної інформації інших користувачів;
 • намагатися одержати доступ до облікового запису та/або логіну й паролю іншого Користувача будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, шляхом обману, зловживання довірою, підбору логіна й пароля;
 • розміщувати комп'ютерні віруси або програми, здатні перервати або порушити нормальну функціональність комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, а також засобів телекомунікації будь-яких осіб;
 • вчиняти дії направлені на безпідставне завантаження на Сайт великих об’ємів інформації та даних, які перешкоджають роботі Сайту та доступу до Сайту інших Користувачів, втручатися в процес роботи Сайту;
 • вчиняти дії, направлені на обхід вжитих Адміністрацією Сайту заходів по обмеженню доступу Користувача до Сайту;
 • використовувати Сайт для здійснення фальсифікацій даних голосувань або інших операцій, які проводяться на Сайті, які штучно змінюють результати сервісів та послуг, які надаються на Сайті.

2.7. Відповідальність Користувача:

 • Користувач самостійно відповідає за будь-яке використання інформації, що розміщена на Сайті.
 • Користувач самостійно несе відповідальність перед третіми особами за свої дії або бездіяльність при використанні Сайту.
 • Користувач  зобов'язується самостійно та за свій рахунок врегулювати всі претензії третіх осіб, що пов'язані з дією або бездіяльністю Користувача при використанні Сайту.
 • якщо Користувачем не доведене зворотнє, будь-які дії, здійснені з використанням його облікового запису та/або його логіна й пароля, вважаються здійсненими цим Користувачем.

2.8. Права Адміністрації:

 • у випадках отримання від інших Користувачів обґрунтованих скарг стосовно некоректної поведінки Користувача на Сайті Адміністрація залишає за собою право заблокувати сторінку Користувача.
 •  Адміністрація залишає за собою право тимчасово призупинити або припинити взагалі доступ Користувача до Сайту, якщо є достатньо підстав вважати, що особисті дані Користувача вказані невірно або неповно.
 • у випадку розміщення Користувачем на Сайті інформації або здійснення інших дій, що не відповідають умовам Правил, Адміністрація має право без повідомлення, за власним розсудом видалити повністю або частково розміщену Користувачем інформацію, включаючи ту інформацію, у відношенні якої важко визначити її відповідність Правилам та/або законодавству, що застосовується. 
 • за порушення умов даних Правил, Адміністрація має право без попереднього повідомлення блокувати доступ Користувача до Сайту та/або видалити обліковий запис Користувача.
 • Адміністрація має право закрити або призупинити функціонування Сайту або будь-якої його частини, змінити Сайт повністю або частково без попереднього повідомлення Користувача.
 • Адміністрація має право призупинити доступ Користувача до Сайту у випадку виникнення технічних неполадок на Сайті з метою усунення останніх.
 • у випадку, якщо Користувач видаляє свій профіль, Адміністрація залишає за собою право залишити на Сайті контент, раніше згенерований та розміщений Користувачем.    

2.9. Відповідальність Адміністрації:

 • Адміністрація не несе відповідальності за використання третіми особами інформації, включаючи, але не обмежуючись особистими даними Користувача (якщо вони є відкритими у вільному доступі), розміщеної Користувачем на Сайті, включаючи її копіювання, відтворення й поширення, здійснені як у рамках Сайту, так і іншими можливими способами.
 • Адміністрація не відшкодовує збиток, прямий або непрямий, заподіяний Користувачеві або третім особам у результаті використання або невикористання, у т.ч. неможливості використання Сайту.
 • Адміністрація не приймає на себе зобов'язань по перевірці, зміні та контролю інформації, що розташована будь-ким на Сайті, не гарантує й не несе відповідальності за достовірність інформації, її законність, якість та відповідність конкретним запитам і потребам користувачів Сайту.
 • Адміністрація не несе відповідальності за зміст сайтів, що не належать їй, посилання на які можуть бути присутні на Сайті, і не гарантує їхньої доступності, коректної роботи й відповідності заявленій тематиці.

3. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

3.1. Користувач, що розміщує на Сайті будь-яку інформацію, яка містить об'єкти інтелектуальної власності, включаючи, але не обмежуючись, текст, графічні зображення, аудіо та відео продукцію, комп'ютерні програми, бази даних, знаки для товарів і послуг і т.д., гарантує, що завантаження на Сайт, копіювання й використання даної інформації та/або об'єктів інтелектуальної власності, що містяться в ній, не буде порушувати прав третіх осіб.

3.2. Користувач, завантажуючи на Сайт будь-які об'єкти інтелектуальної власності, безоплатно надає Адміністрації невиключні майнові права на ці об'єкти, при умові їх використання на некомерційних підставах. Надані Користувачем Адміністрації майнові права не мають територіального обмеження та надаються на весь термін дії авторських прав.

Дані майнові права включають в себе право на: відтворення творів, публічне виконання і публічне сповіщення творів, публічну демонстрацію і публічний показ, здійснення перекладу, переробки, адаптації, аранжування та інші подібні зміни творів, включення творів як складових частин до збірників, подання творів до загального  відома  публіки  таким чином, що її представники можуть здійснити доступ до творів з будь-якого місця і у будь-який час за їх власним вибором.

3.3. Дані Правила не передають Користувачеві ніяких виключних майнових прав на будь-які об'єкти інтелектуальної власності Адміністрації або третіх осіб, якщо це явно не вказано, і усі права власності стосовно такої власності залишаються винятково за Адміністрацією та/або відповідною третьою особою.

3.4. Користувачеві заборонено будь-яке використання в комерційних цілях будь-якої інформації та об'єктів інтелектуальної власності, що розміщені на Сайті, без письмового дозволу на це відповідного правовласника. 

3.5. При будь-якому використанні Користувачем інформації та творів, що розміщені на Сайті, Користувач зобов'язаний зберігати всі авторські посилання, що маються у творі, та вказувати авторство та гіперпосилання на сайт http://mklibrary.ucoz.org/ у кожному окремому випадку використання інформації та творів.

4. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

4.1. У випадку, якщо при використанні Сайту Користувачеві будь-яким способом стала відома інформація відносно Адміністрації та/або третіх осіб, яка відповідно до законодавства України відноситься до конфіденційної та/або до Комерційної таємниці, Користувачу заборонено зберігати, використовувати й поширювати таку інформацію.

4.2. Користувач розуміє й погоджується з тим, що розміщуючи на Сайті інформацію, у відношенні якої Користувачем самостійно не передбачено обмеження доступу, будь-яка третя особа може одержати доступ до цієї інформації.

4.3. Користувач підтверджує, що він ознайомився та повністю прийняв умови «Угоди про конфіденційність» між Користувачем та Адміністрацією, яка розміщена за адресою *.

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. Адміністрація має право вносити зміни в дані Правила. Усі внесені до Правил зміни будуть доступні у вигляді нової редакції Правил, за адресою. У випадку внесення до Правил істотних змін, Адміністрація додатково повідомить Користувача про ці зміни електронною поштою, яка вказана в Обліковому запису Користувача. Усі зміни Правил набувають чинності з моменту їх публікації. Використовуючи послуги або Сайт Користувач підтверджує згоду з новими умовами Правил в редакції, що діє на момент використання Користувачем послуг або Сайту.

5.2. Адміністрація не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов даних Правил, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

5.3. Користувач надає Адміністрації право надсилати йому повідомлення, що містять інформацію про Сайт, послуги Адміністрації або інформацію рекламного характеру.

5.4. У випадку визнання недійсної або нездійсненної будь-якої частини даних Правил, інші частини Правил будуть залишатися чинними. Відмова кожної зі сторін від будь-якого положення або умови даних Правил, або будь-яке їх порушення не скасовує дію цього положення або умови.

5.5. Сайт надається Адміністрацією "як є". Адміністрація не гарантує відповідність Сайту цілям і очікуванням Користувача, його безперебійну й безпомилкову роботу, а також схоронність облікового запису Користувача й інформації, що розміщена Користувачем на Сайті.

5.6. Адміністрація має право в односторонньому порядку змінювати вартість, види й терміни дії послуг, що надаються у рамках Сайту.

5.7. Адміністрація може в будь-який момент і без повідомлення Користувача поступитися своїми правами за даними Правилами третій стороні.

5.8. До даних Правил й відносинам між Адміністрацією та Користувачем, що виникають у зв'язку з використанням Сайту, застосовується законодавство України. Кожна сторона незаперечно погоджується з тим, що відповідні суди України мають виняткову юрисдикцію відносно будь-яких претензій, спорів або розбіжностей, що стосуються Правил та використання Сайту.

Ласкаво просимо на сайт Мукачівської ЦРБ!Угода про конфіденційність

Адміністрація сайту "Мукачівська ЦРБ" (надалі «Адміністрація») розуміє важливість забезпечення конфіденційності й недоторканності Персональних даних фізичних осіб, тому укладає з Вами (далі "Користувач") дану Угоду про конфіденційність (далі "Угода") для визначення порядку одержання, зберігання, обробки, використання й розкриття Адміністрацією Персональних даних Користувача при використанні Користувачем послуг Адміністрації та Інтернет сайту http://mklibrary.ucoz.org/ (далі "Сайт").

Для того щоб користуватися Сайтом та послугами, Користувач зобов'язаний висловити свою згоду з умовами цієї Угоди. Користувач не має права використовувати Сайт та послуги, якщо він не згоден з умовами даної Угоди.

Користувач не має права використовувати Сайт та Послуги і не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати такі угоди з Адміністрацією. 

ТЕРМІНИ

Персональні дані - інформація, що відноситься до певного Користувача, яка дозволяє ідентифікувати цього Користувача як особистість.

Загальнодоступні дані - дані (у тому числі Персональні дані), до яких фізична особа - власник цих даних, надала доступ необмеженому колу осіб (у т.ч. шляхом публікації на будь-якому інтернет-сайті без обмеження доступу до цих даних) або на які відповідно до даної Угоди й/або чинного законодавства України не поширюється вимога дотримання конфіденційності.

Обліковий запис - запис, що містить дані авторизації Користувача (логін і пароль), необхідні для ідентифікації Користувача при використанні ним Сайту та Послуг.

Cookie - фрагмент даних, створений Сайтом й збережений у комп'ютері Користувача у вигляді одного або декількох файлів. Cookie не містять Персональних даних і  можуть бути заблоковані Користувачем у будь-який момент.

1. ПРЕДМЕТ УГОДИ

1.1. Дана Угода визначає порядок одержання, зберігання, обробки, використання й розкриття Персональних та інших даних, що надаються Користувачем при використанні ним Сайту та Послуг.

1.2. Використовуючи будь-яку частину Сайту та Послуги Користувач надає Адміністрації право одержувати, зберігати, обробляти, використовувати й розкривати Персональні дані Користувача на умовах даної Угоди.

1.3. Дана Угода не регулює і Адміністрація не несе відповідальності за порядок одержання, зберігання, обробки, використання й розкриття Персональних даних Користувача сторонніми підприємствами й організаціями, що не перебувають у володінні або під керуванням Адміністрації, і фізичними особами, що не є працівниками Адміністрації, навіть якщо Користувач одержав доступ до сайтів, ПЗ, товарів або послуг цих осіб за допомогою Сайту.

1.4. Метою одержання, зберігання, обробки й використання Персональних, Загальнодоступних та інших даних Користувача є захист інтересів Користувача та Сайту, а також надання Користувачеві послуг, включаючи показ таргетованої, персоналізованої або загальної інформації, поліпшення якості існуючих і створення нових сайтів та послуг, що надаються Сайтом.

2. ОТРИМАННЯ, ОБРОБКА ТА ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

2.1. При створенні Облікового запису Користувач повинен вказати Дані авторизації, а також ім'я, прізвище, адресу електронної пошти й інші дані. Після створення й використання Користувачем Облікового запису, Адміністрація одержує можливість ідентифікувати Користувача при кожному використанні їм Сайту.

2.2. Адміністрація має право завантажувати на комп'ютери Користувачів файли cookie (якщо Користувач самостійно не обмежив дану можливість у своєму веб-браузері), а також одержувати, зберігати, обробляти й використовувати інформацію, що міститься в cookie.

2.3. При використанні Користувачем Сайту та послуг обладнання, на якому розташований Сайт, автоматично зберігає, обробляє та використовує дані Користувача, що не відносяться до Персональних, наприклад: IP-адреса Користувача, дані про місцезнаходження Користувача, які можна визначити за допомогою його IP-адреси, технічні параметри комп'ютера Користувача, наявність або відсутність у комп'ютері Користувача конкретного програмного забезпечення, налаштування даного програмного забезпечення, файли cookie, а також статистична інформація про активність Користувача.

2.4. Адміністрація має право зберігати Персональні та інші дані Користувача стільки, скільки необхідно для реалізації мети, що зазначена у даній Угоді, або у строки, встановлені чинним законодавством країни Адміністрації, міжнародним законодавством, або країни Користувача, або до моменту видалення Користувачем цих даних.

3. ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ

3.1. Адміністрація зобов'язується не надавати Персональні дані третім особам у комерційних цілях без згоди Користувача, до якого відносяться ці дані. Передача Персональних даних третім особам допускається у наступних випадках:

 • після одержання згоди Користувача, до якого відноситься дана інформація;
 • при необхідності передачі Персональних даних з метою виконання замовлення або запиту Користувача;
 • за обґрунтованими запитами державних органів, що мають право одержувати такі дані;
 • у тому випадку, якщо на думку Адміністрації, Користувач порушує умови даної Угоди та/або інших договорів і угод між Адміністрацією та Користувачем.

3.2. Користувач дозволяє Адміністрації дозволяти іншим компаніям, з якими Адміністрація уклала відповідні угоди, одержувати, зберігати та обробляти дані про Користувача (крім Персональних даних), такі як IP-адреса Користувача, файли cookie, а також статистична інформація про активність Користувача для поліпшення якості надаваної цими компаніями послуг та інформації рекламного характеру.

3.3. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована і у випадку, якщо доступ до цих даних отриманий третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації, Адміністрація не несе відповідальності за збиток, заподіяний таким доступом.

3.4. Користувач має право запросити, змінити або видалити свої Персональні дані, що знаходяться у Адміністрації. Для цього Користувачеві необхідно заявити відповідну вимогу, направивши її на контактну адресу Адміністрації, зазначену на Сайті, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни або видалення Персональних даних не передбачене технічними можливостями Сайту.

3.5. Деякі послуги Адміністрації мають мету створення та адміністрування фондів для фінансової підтримки ідей в рамках проекту «Свято Генерацій».  Якщо Користувач, що зробив внесок у такий фонд не висловив незгоду на публікацію інформації про його оплату протягом доби після здійснення внеску, Адміністрація має право вказувати на Сайті Ім'я, прізвище (або назву юридичної особи), місто Користувача та суму перерахованих ним коштів. 

4. ДОДАТКОВІ УМОВИ

4.1. Адміністрація має право вносити зміни в дану Угоду про конфіденційність. Усі внесені до Угоди зміни будуть доступні у вигляді нової редакції Угоди. У випадку внесення до Угоди істотних змін, адміністрація додатково повідомить Користувача про ці зміни електронною поштою, яка вказана в Обліковому записі Користувача. Усі зміни Угоди набувають чинності з моменту їх публікації. Використовуючи Послуги або Сайт, Користувач підтверджує згоду з новими умовами Угоди в редакції, що діє на момент використання Користувачем Послуг та/або Сайту.

4.2. Адміністрація не несе відповідальності за шкоду або збитки, яких зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов даної Угоди, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

4.3. У випадку визнання недійсної або нездійсненної будь-якої частини даної Угоди, інші частини Угоди будуть залишатися в чинності. Відмова кожної зі сторін від будь-якого положення або умови даної Угоди, або будь-яке їх порушення не скасовує дію цього положення або умови.

4.4. До даної Угоди й відносин між Адміністрацією та Користувачем, що виникають у зв'язку з використанням Сайту, застосовується законодавство України. Кожна сторона незаперечно погоджується з тим, що відповідні суди України мають виняткову юрисдикцію відносно будь-яких претензій, спорів або розбіжностей, що стосуються Угоди та використання Сайту.У розділі сайту "FAQ (?/відповідь)" можна задавати питання будь-ким із відвідувачів, які відносяться до групи "Гість" або групи "Користувачі". Сформульоване питання користувачем будь-якої із цих груп зразу не потрапляє в ефір, а проходить модерацію. Якщо питання є доречним, не суперечить Правилам користування сайту, то воно буде висвітлене і, по мірі можливості, отримана відповідь від компетентного працівника установи, яка веде цей сайт.
Адміністратори і модератори можуть формулювати і давати відповідь, а також регулювати питання-відповіді інших - за умовчанням.
Відвідувачі із категорії "Заблоковані" не мають права ні переглядати, ні задавати питання. - НЕ ПОТРАПЛЯЙТЕ В ДАНУ КТЕГОРІЮ, шановні відвідувачі! ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ КОРИСТУВАННЯ САЙТУ.

Пошук
Теги
Друзі сайту
 
 
Copyright MyCorp © 2022