Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 108
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Фонди бібліотеки
Головна » Фонди бібліотеки » Нові надходження » Нова книга

Твори в 2-х томах
художня | укр.-рос.: В-В, укр.-рос.: М-М 16.12.2013, 16:41
автор:
Марсюк Василь
назва:
Твори Т.1., Т.2.
видавництво:
Просвіта
рік:
2013
сторінки:
352
мова:
українська

Анотація: До першого тому вибраних творів сучасного українського поета Василя Марсюка увійшли вірші і невеликі поеми, опубліковані в раніше виданих книжках, а також ряд нових, досі не оприлюднених. Поряд із віршами гострого громадянського звучання читач знайде і любовну лірику, і мальовничі картини рідної природи, і галерею портретів як колег по перу, так і митців із суміжних творчих майстерень. Увійшов до книжки також веселий розділ із гострих епіграм і сатиричних творів.Твори зібрані в розділи, які сформовані за своєрідним географічно-біографічним принципом, причому вірші, окрім першого і заключного, у кожному розділі подані у хронологічному порядку їхнього написання.
   До другого тому вибраних творів сучасного поета Василя Марсюка увійшли віршовані романи «Донецька прелюдія», «Московський час» та ряд поем, які були опубліковані у його попередніх книжках, а також нова досі не оприлюднена «Космічна поема (Із мініатюр)».
Твори відзначаються оригінальністю форми, мозаїчністю викладу матеріалу, цікавими зображальними засобами. Вони привернуть увагу читачів щирістю почуттів, філософічністю роздумів, гострим авторським поглядом як на сучасний наш світ, так і на той, який уже віддалений від нас десятками і сотнями років.
Додав: JuliaM |
Переглядів: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Теги
Друзі сайту
 
 
Copyright MyCorp © 2018